Bal Półmetkowy 2017 1

Bal Półmetkowy 2017

W końcu nadeszła długo oczekiwana chwila. W piątkowy wieczór 24 listopada 2017 roku o godzinie 19.00 rozpoczął się Bal Półmetkowy. W Sali Bankietowej „U Cichosza” w Chorzelach zgromadzili się uczniowie klas II A i II B Liceum Ogólnokształcącego oraz III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych wraz z osobami towarzyszącymi.

Swoją obecnością zaszczycili też zaproszeni goście: Pan Dyrektor Krzysztof Milewski, Pani Wicedyrektor Marlena Chmielewska-Burczyńska oraz wychowawcy klas – Pani Iwona Szcześniak-Koczkodon oraz Pan Patryk Szwejkowski. W imprezie uczestniczyli też rodzice uczniów. Młodzież zgromadziła się, by wspólnie świętować osiągnięte przez ostatnie trzy lub, w przypadku technikum, 5 semestrów sukcesy oraz by łączyć się w oczekiwaniach na wyzwania, przed jakimi przyjdzie im stanąć w drugiej połowie licealnej lub technicznej przygody.

Na początku spotkania przewodniczący klas powitali przybyłych gości i zaprosili ich do kolacji, a następnie do wspólnej zabawy. Po przemowie uczniów głos zabrał Pan Dyrektor, dziękując za zaproszenie i życząc wszystkim udanego przyjęcia.

Po posiłku był idealny moment, by wykonać pamiątkowe zdjęcia. Po sesji fotograficznej, wszyscy ruszyli na parkiet. O odpowiedni klimat i muzykę dbał DJ. Impreza trwała do godziny 4.00 rano.

Wszyscy bawili się wyśmienicie tego wieczoru. Po balu zostały miłe wspomnienia. Młodzież już zaczyna snuć plany na następną huczną imprezę, jaką jest Bal Studniówkowy.

Aneta Majewska

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *