ROZPOCZĘCIE SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 4

ROZPOCZĘCIE SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W dniu 15.09.2021r w Chorzelach, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych jako otwarcie nowego sportowego roku szkolnego. Rozpoczęcia zawodów dokonał dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta Chorzele Anna Kostrzewa oraz prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Przasnysz Grzegorz Cołosiński.

Reprezentacja chłopców ZSP Chorzele, okazała się bezkonkurencyjna w swojej kategorii, dzięki czemu zajęli pierwsze miejsce i miano mistrzów powiatu.

Skład zwycięskiej sztafety: Kacper Fedyrko, Rogoziński Błażej, Zapadka Jakub, Danelski Jakub, Oleksik Oskar, Achczyński Adam, Deptauła  Daniel, Wasilewski Arkadiusz, Mędrzycki Kacper.

Reprezentacja dziewcząt uległa tylko jednej drużynie, dzięki czemu zdobyła tytuł wicemistrza powiatu.

Skład reprezentacji dziewcząt: Julia Pogorzelska, Alicja Antosiak, Paulina Bańka, Julia Kucińska, Ismena Białczak, Wiktoria Bączek, Kinga Małkowska, Natalia Skiba, Weronika Garlińska, Klaudia Gładkowska.

Opiekunowie: Janusz Drubkowski, Maciej Wierzbicki.