Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej

21 marca 2019 roku w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny w hali sportowej ZSP Chorzele z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego Aliny Morawskiej, Macieja Wierzbickiego i Janusza Drubkowskiego , pod patronatem dyrektora Krzysztofa Milewskiego rozegrano turniej siatkówki drużyn reprezentujących wszystkie typy szkół ZSP Chorzele.

Szkoły Zawodowe reprezentowali;

Łukasz Płoski III ZSZ

Damian Płoski I SzB

Mateusz Zbyrowski III ZSZ

Mateusz Olber III ZSZ

Błażej Olber III ZSZ

Mateusz Cichowski  III ZSZ

Mateusz Gut  III ZSZ

Kacper Kuciński III ZSZ

Dominik Kłodowski III ZSZ

Jakub Więcek  III ZSZ

Technikum Obsługi Turystycznej reprezentowali;

Adam Olender IV TOT

Kacper Budkiewicz IV TOT

Błażej Budkiewicz  II TOT

Sławomir Zalewski  IV TOT

Łukasz Cichowski  IITOT

Przemek Wierzbicki  IV TOT

Liceum Ogólnokształcące wystawiło drużynę mieszaną;

Miłosz Moszczyński  II LO

Adrian Zielich  II LO

Magdalena Antoń  I LO S

Jakub Sęndrowski  I LO S

Jakub Suchodolski  I A LO

Damian Leśnikowski  I LO S

Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Wyniki spotkań wyglądały następująco:

ZSZ-LO 1:2      LO-TOT 0:2     ZSZ-TOT 2:1

Podkreślić należy bardzo wysoki i wyrównany poziom spotkań. Zaciętość i pomysłowość ataku, bloku i zagrywki. Zwłaszcza spotkania kończące się trzecim setem rozgrzewały zawodników i publiczność. Najważniejsza była w tym jednak dobra zabawa i zdrowy, aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Turniej zakończyło wspólne zdjęcie i słodki poczęstunek dla uczestników.