Szkolny konkurs języka angielskiego 2019

Dnia 26 lutego 2019 w Zespole Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach odbył się międzyszkolny konkurs z języka angielskiego. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych w Krzynowłodze Małej, Duczyminie oraz Pościeniu Wieś.

Laureatami konkursu zostali:

 

I miejsce: Mariusz Żmijewski  – Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej;

II miejsce: Katarzyna Cichowska – Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej;

III miejsce ex aequo: Marta Markowska i Jakub Majewski – Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej;

Wyróżnienie otrzymuje: Grzegorz Lubowiedzki – Szkoła Podstawowa w Duczyminie

 

Dziękujemy wszystkim za przybycie i uczestnictwo w konkursie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom. Laureaci otrzymają nagrody podczas uroczystości Dnia Otwartego w naszej szkole, dnia 28 marca 2019r. Do zobaczenia!

 

Koordynator konkursu

Joanna Brodzińska