SREBRNE PIŁKARKI Z ZSP W CHORZELACH!!!

W dniu 15 października 2018 roku w Jednorożcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt.

Nasz szkołę reprezentowały: br. - Aleksandra Kacprzyk, Magdalena Antoń, Aleksandra Radomska, Daria Rosińska, Milena Samsel, Klaudia Filipowicz, Iza Dymerska, Paulina Gaja, Justyna Koziatek, Natalia Kucińska.

O godzinie 9.30 Nasze reprezentantki na otwarcie mistrzostw, stoczyły bardzo wyrównany pojedynek z gospodarzami zawodów, czyli dziewczętami z LO Jednorożec. Mimo kilu dogodnych sytuacji i wyraźnej przewagi naszej drużyny, mecz niestety zakończył się bezbramkowym remisem.

Drugim naszym przeciwnikiem, były dziewczęta z ZSP Przasnysz. Jak się okazało po zakończeniu mistrzostw był to starcie które zadecydowało o tym kto zdobędzie tytuł najlepszej drużyny w

powiecie. Mecz bardzo wyrównany, obie ekipy stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, dlatego należy dodać, że był to pojedynek na najwyższym poziomie podczas tych mistrzostw który w ostatecznym rezultacie po jedynym błędzie Naszej drużyny wygrał zespól z Przasnysza. Końcowy wynik to 1:0.

Trzeci i ostatni mecz to pojedynek z dziewczętami z LO Przasnysz. Nasze piłkarki podrażnione po poprzednim pojedynku, nie dał tym razem żadnych szans przeciwniczkom, pokonując je 2:0. Autorką obu trafień była Magdalena Antoń, która zasłużyła na miano najlepszej zawodniczki drużyn ZSP Chorzele.

Wróciliśmy do Chorzele z tytułem Wicemistrza Powiatu!!!!