POWIATOWE MISTRZOSTWA LEKKOATLETYCZNE

W piękny piątkowy dzień reprezentacja dziewcząt i chłopców udała się do Przasnysza, aby na tamtejszym stadionie przystąpić do walki o medale w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu szkół średnich.
Licznie zgromadzeni kibice mogli podziwiać walkę każdego z zawodników o jak najlepszy rezultat, dzięki czemu doświadczyliśmy wielu emocjonujących pojedynków, których autorami byli między innymi uczniowie naszej szkoły.
Należy pogratulować i pochwalić wszystkich reprezentantów naszej szkoły, ponieważ każdy z nich zaprezentował pełnie swoich możliwości osiągając przy tym bardzo dobre rezultaty.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje sztafety męska i kobieca 4x100m, które okazały się bezkonkurencyjne, tym samym zdobywając złoty medal i tytuł mistrza powiatu. Skład kobiecej sztafety: Natalia Łączyńska, Ola Biernacka, Izabela Dymerska oraz Magdalena Antoń. Skład męskiej sztafety: Błażej Olber, Łukasz Płoski, Dawid Królicki, Jakub Sędrowski.
Medale wśród Panów w konkurencja indywidualnych zdobywali:
Łukasz Płoski – I miejsce w biegu na 200m.
Kamil Czaplicki – I miejsce w biegu na 800m.
Krystian Rapacki – III miejsce w biegu na 1500m.
Jakub Szymański – III miejsce w biegu na 400m.
Jakub Sędrowski – III miejsce w skoku w dal.
Medale wśród Pań w konkurencjach indywidualnych zdobyły:
Magdalena Antoń – I miejsce w skoku w dal i I miejsce bieg na 200m
Ola Biernacka – I miejsce w biegu na 100m i III miejsce w skoku w dal.
Wyrazy podziękowania należy skierować do Pana Dyrektora, ponieważ to dzięki wspaniałej bazy treningowej jaką posiadamy oraz bardzo dobrej współpracy Pana Dyrektor z nauczycielami wychowania fizycznego: Panią Aliną Morawską, Panem Januszem Drubkowskim oraz Panem Maciej Wierzbicki, było możliwe osiągnięcie tak dobrych wyników.

POWIATOWE MISTRZOSTWA LEKKOATLETYCZNE POWIATOWE MISTRZOSTWA LEKKOATLETYCZNE 1