Podsumowanie Szkolnego Roku Sportowego- Zaręby 18 czerwca 2019 r. 2

Podsumowanie Szkolnego Roku Sportowego- Zaręby 18 czerwca 2019 r.

Czerwiec to tradycyjnie miesiąc podsumowań w szkołach całego kraju.

W Zarębach podsumowano osiągnięcia sportowe wszystkich szkół powiatu przasnyskiego. Uczyniono to w obecności Pana Starosty Krzysztofa Bieńkowskiego, Pani Burmistrz Beaty Szczepankowskiej, Pani Dyrektor Krystyny Maluchnik.

Uroczystość poprowadził Pan Grzegorz Cołosiński – Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Salę wypełnili dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego oraz najważniejsi goście – sportowcy uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki indywidualne lub zespołowe w rywalizacji sportowej.

W kategorii Szkół Powiatowych uczniowie Zespołu Szkół Powiatowych im. Władysława Stanisława Reymonta w Chorzelach jak zwykle znaleźli się w czołówce rywalizacji sportowej.

Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce, chłopcy wywalczyli miejsce drugie.

Olga Biernacka, Klaudia Skiba i Magdalena Antoń, Miłosz Moszczyński, Jakub Suchodolski i Jakub Sęndrowski zostali nagrodzeni dyplomami i medalami za całokształt osiągnięć sportowych.

Opiekunowie sportowców Alina Morawska, Maciej Wierzbicki i Janusz Drubkowski otrzymali imienne podziękowania od władz powiatu.

Uczniom i opiekunom podczas uroczystości towarzyszył Dyrektor ZSP Chorzele Pan Krzysztof Milewski bardzo sprzyjający propagowaniu sportu wśród młodzieży.

Oprócz nagrodzonych sportowców należy wymienić nazwiska pozostałych uczestników sportowych zmagań, którzy osiągnęli najwyższe wyniki, należą do nich: Adam Olender, Przemysław Wierzbicki, Kacper Budkiewicz, Łukasz Płoski, Damian Płoski, Mateusz Cichowski, Łukasz Cichowski, Mateusz Siemiński, Błażej Olber, Mateusz Zbyrowski, Łukasz Stanejko, Adrian Zielich, Bartosz Danielski, Marek Lipka, Krystian Rapacki, Jakub Szymański, Miłosz Suchowiecki,  Dawid Królicki, Igor Borkowski, Kamil Czaplicki, Kacper Gacioch.

Chłopcy zdobyli Mistrzostwo Powiatu w piłce ręcznej, piłce siatkowej, pływaniu, tenisie stołowym, skoku wzwyż, sztafecie 4×100 m, w biegach na 200 m, na 800 m i wicemistrzostwo w piłce koszykowej.

Dziewczęta mogą się pochwalić następującymi osiągnięciami: wicemistrzostwo powiatu w sztafetowych biegach przełajowych, wicemistrzostwo powiatu w piłkę nożną, trzecie miejsce w powiecie w piłkę halową, wicemistrzostwo powiatu w siatkówce, wicemistrzostwo powiatu w koszykówce, mistrzostwo powiatu w piłkę ręczną, mistrzostwo powiatu w pływaniu, mistrzostwo powiatu w sztafecie 4 x 100 m.

Na wyróżnienie zasługują następujące dziewczęta: Magdalena Antoń, Olga Biernacka, Izabela Dymerska, Klaudia Skiba, Paulina Gałaj, Justyna Koziatek, Aleksandra Kacprzyk, Aleksandra Radomska, Milena Samsel, Karolina Przybysławska,  Klaudia Filipowicz, Julia Królicka, Beata Bober, Oliwia Wojciechowska, Julia Jakubowska, Natalia Rykowska.

Za szczególne osiągniecia wyróżnić należy Magdalenę Antoń, która wywalczyła: mistrzostwo powiatu w skoku wzwyż, w skoku w dal, w biegu ma 200 m. oraz Olgę Biernacką: mistrzostwo powiatu w biegu na 100 m., trzecie miejsce w mistrzostwach powiatu w lekkoatletyce w konkurencji skok w dal.

Doskonała baza treningowa stworzona przez Starostwo Powiatowe, życzliwy dyrektor, dobra współpraca nauczycieli i zaangażowanie uczniów pozwalają systematycznie uzyskiwać bardzo wysokie wyniki w powiatowej rywalizacji sportowej.

Podsumowanie Szkolnego Roku Sportowego- Zaręby 18 czerwca 2019 r.
????????????????????????????????????
Podsumowanie Szkolnego Roku Sportowego- Zaręby 18 czerwca 2019 r. 1
????????????????????????????????????