Konkurs pt.: „Słowem malowany portret Jana Pawła II”

28.10.2019r. w czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Przasnyszu odbyło się podsumowanie konkursu pt.: „Słowem malowany portret Jana Pawła II”. Uczniowie mieli za zadanie wybrać jedną z wypowiedzi Jana PawłaII, pięknie ją wykaligrafować i ozdobić.

Uczennica klasy IB Alicja Antosiak została laureatką konkursu, zajęła I-sze miejsce ex aequo z uczennicą LO im. KEN w Przasnyszu. Alicja wybrała cytat: „Nie bójcie się słabości człowieka, ani jego wielkości. Człowiek zawsze jest wielki, nawet w słabości...” , wykazując się krytycznym myśleniem oraz ujawniając wybitny talent plastyczny.

W konkursie wzięły również udział: Wiktoria Bączek z IB, Aleksandra Jeziorek z IIa, Katarzyna Sztukert z Itż.i ug.

Gratulujemy sukcesu i życzymy zapału oraz samych wyjątkowych osiągnięć w kolejnych przedsięwzięciach.

Joanna Różańska-Tańska