KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW POWIATU W LA

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW POWIATU W LA SZKÓŁ ŚREDNICH rozegranych w dniu 15 maja 2018 roku w Przasnyszu

II miejsce sztafety 4×100 m

w składzie: Błażej Olber, Dariusz Bartołd, Kacper Piasecki, Patryk Koziatek.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW POWIATU W LA 1

I miejsce w pchnięciu kulą- Szymon Więcek.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW POWIATU W LA 2

II miejsce w biegu na 400 m – Dariusz Bartołd.

Najszybszym zawodnikiem na 100 m z naszej szkoły został Błażej Olber, kolejne miejsca zajęli Adam Pszczółkowski i Patryk Koziatek.

W biegu na 200 m najszybszym naszym zawodnikiem był Łukasz Płoski- 3 miejsce, dalsze lokaty wywalczyli: Damian Skorupski i Hubert Taborski.

Bieg na 400 m: Dariusz Bartołd -miejsce 2, Mateusz Siemiński- miejsce 9, Kacper Kuciński- miejsce 12.

Bieg na 800 m: Jakub Wawrzonkowski-miejsce 8, Andrzej Brodzik -miejsce 11.

Bieg na 1500 m:  Adam Więckowski-miejsce 3, Adrian Kuciński-miejsce 4, Michał Danielski- miejsce 6.

Skok w dal: Adam Gwiazda – miejsce 3, Adam Pszczółkowski- miejsce 5, Miłosz Moszczyński-miejsce 6

Pchnięcie kulą: Szymon Więcek -miejsce 1, Przemysław Wierzbicki- miejsce 5, Grzegorz Suchowiecki- miejsce 6.

Skok wzwyż: Adam Olender-miejsce 1 ,Mateusz Siemiński-miejsce 2, Miłosz Moszczyński-miejsce 3.

Dzielnym sportowcom z ZSP Chorzele wielkie brawa i gratulacje, opiekunem chłopców jest Janusz Drubkowski.