Chłopcy – Piłkarze Ręczni ponownie górą, ponownie ZŁOTY MEDAL

14 lutego 2019 roku w hali sportowej ZSP Chorzele rozegrano mistrzostwa Szkół Powiatowych w piłce ręcznej.

Nasza szkołę reprezentowali następujący uczniowie

Miłosz Moszczyński – IIA

Łukasz Stanejko – IIA

Adam Pszczółkowski – IIA

Przemek Wierzbicki – IVTOT

Kacper Gacioch – IS

Igor Borkowski – ISzB

Łukasz Cichowski – IITOT

Mateusz Cichowski – IIIZSZ

Mateusz Siemiński – IIIZSZ

Jakub Sędrowski – IS

Miłosz Suchowieck – IS

Adam Olender – IVTOT

Do rywalizacji zgłosiła się drużyna ZSP Przasnysz którą nasi chłopcy pokonali 24 do 12 w twardej, męskiej rywalizacji. Podkreślić należy zaangażowanie, waleczność i wyższość techniczną i taktyczną naszych chłopców. Od wielu lat piłka ręczna pozostaje jedną z  dyscyplin w której osiągamy najwyższe wyniki. To efekty współdziałania wielu czynników, doskonałej bazy sportowej szkoły, zaangażowania uczniów, pracy nauczycieli wychowani fizycznego – Aliny Morawskiej, Macieja Wierzbickiego i Janusza Drubkowskiego, życzliwości dyrektora  szkoły Pana Krzysztofa Milewskiego oraz współpracy treningowej z innymi szkołami – SP nr 2 Chorzele oraz ZSZ nr 1 Szczytno.