Adam i Magda najlepsi w naszym powiecie

 Zawody powiatowe w skoku wzwyż rozegrane w Chorzelach 3 kwietnia 2019 roku potwierdziły wysoki poziom tej dyscypliny sportowej w ZSP Chorzele.

Adam Olender uczeń IV klasy Technikum Obsługi Turystycznej po raz kolejny udowodnił swoją dominację w tej konkurencji. Pokonał wysokość 195 cm wyrównując należący do niego rekord szkoły.

Drugi wynik wśród uczniów naszej szkoły uzyskał Igor Borkowski z I klasy Szkoły Branżowej 170 cm, Kacper Gacioch i Jakub Sęndrowski z klasy I LO zakończyli zmagania z wynikiem 165 cm.

Pośród dziewcząt wygrała Magdalena Antoń z I klasy LO o profilu sportowym, drugą lokatę osiągnęła Izabela Dymerska z III klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, trzeci wynik uzyskała Aleksandra Radomska z II klasy Technikum Obsługi Turystycznej.

Chętna do współpracy młodzież, dobre wyposażenie szkoły, sprzyjający kulturze fizycznej stosunek Dyrekcji Szkoły oraz praca nauczycieli wychowania fizycznego Aliny Morawskiej, Macieja Wierzbickiego i Janusza Drubkowskiego pozwalają na uzyskiwanie wysokich wyników sportowych.